Współpraca

Szukasz świetnych produktów? Jesteś w dobrym miejscu. W Feltdecor oferujemy nie tylko prawdziwie innowacyjne produkty i rozwiązania, ale gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy i wyjątkowe wsparcie. Dbamy o to, by nasze propozycje dla architektów, projektantów, firm wykończeniowych czy deweloperów były dopasowane do oczekiwań rynkowych. Dajemy dostęp do najnowszych narzędzi, szkoleń i wsparcia, które zapewniają przewagę konkurencyjną i pozwalają tworzyć indywidualne rozwiązania. Wykorzystanie filcowych paneli akustycznych Feltdecor jest świetnym pomysłem na poprawę akustyki w elegancki sposób redukując hałas lub echo.

Zarejestruj się!

Odbierz zestaw bezpłatnych próbek i zyskaj dostęp do materiałów dedykowanych dla Twojej branży! 

Zapewnij swoim klientom dostęp do najnowszych materiałów i trendów. Współpracujący z nami architekci otrzymują dostęp do najnowszych materiałów, bibliotek oraz wsparcia ze strony naszego zespołu projektowego. Zostaw nam swoje dane tutaj
Rozszerz swój asortyment o markę Feltdecor. Naszych dystrybutorów wspieramy na wszelkie możliwe sposoby. Zapewniamy wsparcie marketingowe. Jesteśmy gotowi dostarczyć ekspozycję, próbki oraz szkolenia sprzedażowe. Bądź na bieżąco z naszymi nowościami. Zostaw nam swoje dane: tutaj
Poznaj naszą ofertę dla specjalistów robót wykończeniowych. Praca z naszymi materiałami jest lekka, łatwa i przyjemna. Zamówione produkty są odpowiednio zapakowane i przygotowane do montażu. Chcesz używać naszych materiałów? Zostaw nam swoje dane i poznaj warunki współpracy. Wypełnij ten formularz

Poznaj powody, dla których warto pracować z marką Feltdecor!

Wiele zastosowań

Filcowe panele akustyczne są wyjątkowo skutecznym materiałem, który redukuje poziom hałasu, poprawia jakość dźwięku w pomieszczeniach i podnosi komfort pracy. Panele mogą być stosowane zarówno w dużych, otwartych przestrzeniach, jak i w mniejszych pomieszczeniach, takich jak sale konferencyjne, biura, restauracje czy kawiarnie. Współpraca z nami może okazać się bardzo korzystna dla projektu, ponieważ jako producent możemy zaproponować rozwiązania, które odpowiadają indywidualnym potrzebom projektu. Dzięki temu można uzyskać świetny efekt spełniający oczekiwania zarówno klienta, jak i użytkowników obiektu

Mnogość kolorów i kształtów

Dysponujemy panelami w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, co pozwala na dopasowanie ich do każdego projektu. Filcowe panele akustyczne mogą być montowane na ścianach, sufitach lub podłogach, co umożliwia ich stosowanie w różnych konfiguracjach. Dostosowanych do Twojego projektu.

Jeśli interesuje Cię wykorzystanie filcowych paneli akustycznych w swoim projekcie, skontaktuj się z nami, zapytaj o dostępne rozwiązania i zaproś naszego doradcę na niezobowiązujące spotkanie.

Banalnie łatwy montaż

Montaż paneli filcowych jest niezwykle prosty i intuicyjny, dzięki czemu można go przeprowadzić samodzielnie bez konieczności angażowania specjalistycznego sprzętu. Każdy krok jest dobrze udokumentowany w instrukcji montażu, co ułatwia proces.

Wystarczy przygotować podłoże, odpowiednio rozplanować panele w przestrzeni, aby uzyskać oczekiwany efekt akustyczny i estetyczny. Dzięki różnorodnym rozmiarom i kształtom paneli filcowych, można tworzyć unikalne wzory, które wzbogacą aranżację pomieszczenia.

Sama aplikacja paneli odbywa się za pomocą ogólnodostępnych akcesoriów montażowych, a dostarczany klej pozwala uniknąć wiercenia czy innej ingerencji w ściany.

Montaż paneli filcowych nie tylko jest łatwy, ale także przynosi natychmiastowe efekty. Po zainstalowaniu paneli można od razu odczuć poprawę akustyki pomieszczenia, redukcję hałasu oraz estetyczne urozmaicenie przestrzeni.

Masz jakieś pytania? 

Umów się na wirtualną kawę

Kliknij, a przeniesiesz się do strony rezerwacji spotkania on-line.
Wystarczy wybrać odpowiedni dzień i godzinę, a o resztę zadba aplikacja MS Teams.